Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Navigation Trends for Drivers 2014

16 mar 14 10:36

Jak będzie wyglądać przyszłość nawigacji samochodowej a także systemów ostrzegających przed fotoradarami i wymiany informacji między kierowcami? Jak zbiera się informacje na potrzeby map do nawigacji samochodowej? Co potrafią współczesne samochody po podłączeniu do internetu? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi to odwiedź Navigation Trends for Drivers w Warszawie.

Udostępnij
0
Skomentuj
Navigation Trends for Drivers 2014 Navigation Trends for Drivers 2014 Foto: Auto Świat

W warszawskim Adgar Plaza odbędzie się druga edycja konferencji Navigation Trends. Całodniowa konferencja będzie poświęcona tematyce nawigacji samochodowej, systemom zarządzania flotami samochodów a także nowoczesnym technologiom jakie obecnie coraz częściej stosuje się w samochodach podłączonych do internetu.

W trakcie konferencji będzie można poznać najnowsze rozwiązania do zbierania danych o sieci dróg a także o wszelkich utrudnieniach, które mogą być istotne dla kierowców. Eksperci przedstawią swoje wizje nawigacji w najbliższej przyszłości, inteligentnych samochodów, rozwiązań społecznościowych czy informacji drogowych. Będzie można bliżej poznać rozwiązania takie jak systemy ratunkowe dla kierowców czy wspomagające w bezpiecznej podróży po całej Europie. Eksperci przedstawią również system Galileo, technologie ochrony samochodów przed kradzieżą, rozwiązania umożliwiające lokalizację pojazdów a także systemy pozycjonowania wewnątrz budynków.

Dla uczestników konferencji przygotowano także profesjonalne symulatory jazdy, by pod nadzorem instruktorów zweryfikować swoje umiejętności. Wszystko do sprawdzenia, wysłuchania i obejrzenia w Adgar Plaza w Warszawie przy ul. Postępu 17A. Już 27 marca od godziny 9 rano. Szczegółowy plan konferencji na stronie Navigationtrends.

Poleć
Udostępnij
0

Przeczytaj również:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej