Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

CENY PALIW
Pb95Pb98ONLPG
Najtaniej4.274.554.171.79
Średnio4.514.694.411.98
Najdrożej4.934.854.662.17

AutoMapa iOS 5: nowa aktualizacja

16 lip 14 20:45

Masz telefon iPhone czy tablet iPad i używasz AutoMapy? Możesz zaktualizować oprogramowanie nawigacyjne do najnowszej wersji. Twórcy obiecują niebywałe przyspieszenie grafiki i najświeższe dostępne mapy: 1406.

Udostępnij
0
Skomentuj
AutoMapa 5 dla sprzętu z iOS AutoMapa 5 dla sprzętu z iOS Foto: Tomasz Okurowski / Auto Świat

Aktualizacja popularnej AutoMapy jest już dostępna dla użytkowników sprzętu z systemem iOS. Tak szybkiej AutoMapy jeszcze nie było. Najnowsza wersja oznaczona AutoMapa 5 imponuje szybkością pracy. I przeglądaniem map. Już w przedprodukcyjnej wersji szybkość przeglądania mapy była imponująca. Jest się czym zachwycać. W przysłowiowym ułamku sekundy można zmieniać tryb przeglądania mapy, przesuwać, obracać czy pochylać. Wszelkie animacje są bardzo płynne. I bez wyrzeczeń. Na mapie widać mnóstwo szczegółów takich jak tereny zielone, rzeki, budynki 3D, jeziora.

Przyśpieszenie pracy AutoMapy to nie jedyna nowość wersji 5. Użytkownikom programu udostępniono także najświeższe mapy oznaczone 1406. Wśród nowości jest zmieniona organizacja ruchu w Kłodawie i Jeleniej Górze, obwodnice Radomska, Uciechowa i Sieniawki. W danych 1406 uwzględniono również nowy most na Wiśle wraz z drogami dojazdowymi (w Połańcu), pierwszy odcinek Trasy Średnicowej w Toruniu. Zaktualizowano także pikietaż dróg krajowych i katalog adresów (m,in. dla gminy Dywity).

Czy sam zaktualizujesz AutoMapę?

Aktualizacja nawigacji staje się coraz łatwiejsza? Przyjrzeliśmy się popularnej AutoMapie, by sprawdzić czy aktualizacja map jest obecnie łatwa czy też trudna. Sprawdziliśmy dwie wersje AutoMapy: dla popularnych nawigacji samochodowych z Windows i smartfonów z systemem Android

W nowej bazie danych pojawiły się także inwestycje drogowe, które w chwili przygotowania mapy nie były jeszcze oddane do ruchu. Dostęp do nich zostanie odblokowany poprzez połączenie z internetem jak tylko nastąpi otwarcie dla ruchu samochodów. Wśród przygotowanych inwestycji są obwodnice Jastrzębia-Zdroju (II etap), Gościna, Koszalina, Przemyśla. A także kolejne etapy dróg w ramach inwestycji w Przemyślu i na drodze ekspresowej S5 łączącej Kaczkowo z Korzeńskiem.

Aktualizacja jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich aktywnych licencji. W przypadku nowych klientów AutoMapa iOS w wersji 5 jest dostępna w kilku odmianach. Najkrótsza licencja 7 dniowa to koszt 0,89 euro (starter). Później można ją przedłużyć o kolejny tydzień (2,69 euro za mapę Polski i 4,99 euro za Europę), 90 dni lub rok. Roczna licencja za mapę Europy to wydatek 39,99 euro.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 8/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. prezentacja nowej generacji Kii Ceed; pierwsza jazda nowym Audi A7 Sportback; porównanie SUV-ów z różnych stron świata; test Dacii Duster II; Hyundai Ioniq Electric w zimowych warunkach; raport - czy już czas na auta elektryczne w Polsce?; naprawiamy elektryczne szyby; poszukiwane kompakty z drugiej ręki; używane BMW serii 5 E39; nowa Toyota Land Cruiser na bezdrożach Namibii.
Czy używasz AutoMapy w wersji na telefony iPhone i tablety iPad?
Tak

64 %

Nie

36 %

Tak

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej