Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

AutoMapa iOS 5: nowa aktualizacja

16 lip 14 20:45
Udostępnij
0
Skomentuj
AutoMapa 5 dla sprzętu z iOS AutoMapa 5 dla sprzętu z iOS Foto: Tomasz Okurowski / Auto Świat

Masz telefon iPhone czy tablet iPad i używasz AutoMapy? Możesz zaktualizować oprogramowanie nawigacyjne do najnowszej wersji. Twórcy obiecują niebywałe przyspieszenie grafiki i najświeższe dostępne mapy: 1406.

Aktualizacja popularnej AutoMapy jest już dostępna dla użytkowników sprzętu z systemem iOS. Tak szybkiej AutoMapy jeszcze nie było. Najnowsza wersja oznaczona AutoMapa 5 imponuje szybkością pracy. I przeglądaniem map. Już w przedprodukcyjnej wersji szybkość przeglądania mapy była imponująca. Jest się czym zachwycać. W przysłowiowym ułamku sekundy można zmieniać tryb przeglądania mapy, przesuwać, obracać czy pochylać. Wszelkie animacje są bardzo płynne. I bez wyrzeczeń. Na mapie widać mnóstwo szczegółów takich jak tereny zielone, rzeki, budynki 3D, jeziora.

Przyśpieszenie pracy AutoMapy to nie jedyna nowość wersji 5. Użytkownikom programu udostępniono także najświeższe mapy oznaczone 1406. Wśród nowości jest zmieniona organizacja ruchu w Kłodawie i Jeleniej Górze, obwodnice Radomska, Uciechowa i Sieniawki. W danych 1406 uwzględniono również nowy most na Wiśle wraz z drogami dojazdowymi (w Połańcu), pierwszy odcinek Trasy Średnicowej w Toruniu. Zaktualizowano także pikietaż dróg krajowych i katalog adresów (m,in. dla gminy Dywity).

Czy sam zaktualizujesz AutoMapę?

Aktualizacja nawigacji staje się coraz łatwiejsza? Przyjrzeliśmy się popularnej AutoMapie, by sprawdzić czy aktualizacja map jest obecnie łatwa czy też trudna. Sprawdziliśmy dwie wersje AutoMapy: dla popularnych nawigacji samochodowych z Windows i smartfonów z systemem Android

W nowej bazie danych pojawiły się także inwestycje drogowe, które w chwili przygotowania mapy nie były jeszcze oddane do ruchu. Dostęp do nich zostanie odblokowany poprzez połączenie z internetem jak tylko nastąpi otwarcie dla ruchu samochodów. Wśród przygotowanych inwestycji są obwodnice Jastrzębia-Zdroju (II etap), Gościna, Koszalina, Przemyśla. A także kolejne etapy dróg w ramach inwestycji w Przemyślu i na drodze ekspresowej S5 łączącej Kaczkowo z Korzeńskiem.

Aktualizacja jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich aktywnych licencji. W przypadku nowych klientów AutoMapa iOS w wersji 5 jest dostępna w kilku odmianach. Najkrótsza licencja 7 dniowa to koszt 0,89 euro (starter). Później można ją przedłużyć o kolejny tydzień (2,69 euro za mapę Polski i 4,99 euro za Europę), 90 dni lub rok. Roczna licencja za mapę Europy to wydatek 39,99 euro.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 45/2017 już w sprzedaży, a w nim m.in. elektryczna ofensywa BMW; Citroen C4 Cactus po liftingu; porównanie kompaktowych kombi z dieslami; test Kii Stinger; wielki test żarówek; porady jak uzywać świateł; Mazda 6 z drugiej ręki; używane minivany za 35-40 tys. zł.
Czy używasz AutoMapy w wersji na telefony iPhone i tablety iPad?
Tak

64 %

Nie

36 %

Tak
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

 
No photo

Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Komentarze

No photo
No photo ~Olga33 Użytkownik anonimowy
~Olga33 :
No photo ~Olga33 Użytkownik anonimowy
Masz problem przyjdź do nas psychiatra Jagodno http://praktyka-psychiatryczna.pl
6 lis 13:06
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~9MdSq1rmrzEO Użytkownik anonimowy
~9MdSq1rmrzEO :
No photo ~9MdSq1rmrzEO Użytkownik anonimowy
Everything seems to be working very well with one slgiht issue. The previous/next links at the bottom of each post seem to be confused as to where they should take you.I have put in a request to Robert to see if he can do a bug fix. I have not yet set up a registration page but you can take a look at the blog using visitor/vistor as a temporary username/password.I am using a custom blog theme as well as the WPDrip plugin and there does not seem to be any css conflicts or anything else outside the minor problem I mentioned.I will be setting up the registration page within the next hour so you may want to wait IF you want to check it out.Thanks for a greta plugin,Clyde
19 lut 16 11:05
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej