Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Tanie radio z odtwarzaczem CD - 10 propozycji

27 sty 17 18:16

Oto przegląd niedrogich radioodtwarzaczy samochodowych w których wciąż można wykorzystać płyty CD.

Udostępnij
0
Skomentuj

Nie oszukujmy się. Dla audiofila prezentowane w zestawieniu radia samochodowe są niewiele warte. I już nawet nie chodzi o to, że w naszym przeglądzie pojawiły się marki o krótkiej tradycji i wspólnym pochodzeniu z Chin. Audiofile oczekują poziomu jakości, który jest nieosiągalny w cenie poniżej 400 zł. I wciąż potrafią wydawać po kilka tysięcy złotych na wzmacniacz, głośniki czy procesor. Wbrew pozorom grono takich klientów jest wciąż całkiem spore.

Dla kogo zatem są najtańsze radioodtwarzacze CD? Dla przeciętnego Kowalskiego, który chce mieć przyzwoity sprzęt o dobrej funkcjonalności i akceptowalnym brzmieniu. W naszym zestawieniu uwzględniliśmy radia CD nie tylko marek najbardziej znanych i cenionych, ale także firm, które dopiero aspirują do grona renomowanych.

Oto dziesięć propozycji sprzętu samochodowego które łączy kilka cech: należą do najtańszych w ofercie marki oraz odtwarzają płyty CD. I oczywiście poradzą sobie z plikami MP3. Wybierając je do naszego przeglądu zwróciliśmy jeszcze uwagę na kilka ważnych funkcji: możliwość rozbudowy nagłośnienia, współpraca ze smartfonami oraz kompatybilność z określonymi formatami zapisu muzyki.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".
Czy wydasz na radio samochodowe ok 400 zł?
Tak

47 %

Nie

53 %

Tak

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej
Foto: Alpine / Auto Świat Connected Car

Alpine CDE-190R

Trzeba przywyknąć, że za Alpine trzeba zapłacić więcej niż za produkty konkurencji. Choć różnice w cenach nie są tak duże jak kiedyś, to i tak nawet w przypadku najprostszego modelu japońskiej marki należy zapłacić co najmniej kilkadziesiąt złotych więcej. Coś za coś. Sprzęt jest bogato wyposażony i trudno mieć zastrzeżenia do jakości wykonania.

Do radia można podłączyć telefon poprzez USB. Złącze dostosowano do ładowania baterii (zasilanie 1A) oraz współpracy z przenośnymi dyskami twardymi. Podłączając iPhone zostanie on rozpoznany jako iPod i będzie można przeglądać pliki muzyczne w smartfonie.

Alpine CDE-190R przyda się do rozbudowy systemu audio. W standardzie dwie pary wyjść sygnału audio oraz zaawansowana korekcja dźwięku (włącznie z rozbudowaną regulacją dla subwoofera). Cena ok. 380 – 400 zł.

Foto: Tomasz Okurowski / Auto Świat Connected Car

Foto: Clarion / Auto Świat Connected Car

Foto: Hyundai / Auto Świat Connected Car

Foto: JVC / Auto Świat Connected Car

Foto: Kenwood / Auto Świat Connected Car

Foto: Kruger Matz / Auto Świat Connected Car

Foto: Peiying / Auto Świat Connected Car

Foto: Pioneer / Auto Świat Connected Car

Foto: Sony / Auto Świat Connected Car

Tanie radio z odtwarzaczem CD - 10 propozycji (slajd 1 z 10)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego